Проекти рішень сільської ради

Від 04 квітня 2016 року

Про  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів.

Про   надання щорічної оплачуваної відпустки та додаткової оплачуваної відпустки сільському голові.

Про   продовження терміну дії генеральних планів забудови сіл Стовбина Долина і Коби .

Про надання  дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки .

Про надання дозволу  для розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства .

Про   встановлення плати за землю , закріплену за магазинами сіл Стовбина Долина і Коби .

Про припинення права користування земельними ділянками та приєднання їх до земель запасу сільської ради.

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння.

Про   надання згоди на співробітництво територіальних громад в рамках реалізації проекту «Запровадження єдиної схеми збору та поводження з твердими побутовими відходами».

Від  21 березня 2016 року

Про затвердження Програми  зайнятості  населення  Стовбино-Долинської сільської ради   на 2016 рік.

Про створення комісії по прийому –передачі картотеки з питань реєстрації фізичних осіб  від Новосанжарського РСУДМС України в Полтавській області  до Стовбино-Долинської сільської ради .