Акцизний податок на 2019 рік

VІІ  СКЛИКАННЯ
(тридцять друга сесія)

27 червня 2018 року

Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих
суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних
товарів на території Стовбино-Долинської сільської ради

Відповідно до статей 7, 10, 12, 14, 36, розділом VІ Податкового кодексу України, керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 та частиною 1 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Стовбино-Долинська сільська рада
ВИРІШИЛА:

Встановити на території Стовбино-Долинської сільської ради ставки акцизного податку з реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
Затвердити Положення про акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів на 2019 рік (додаток 1).
 Секретарю сільської ради забезпечити:
оприлюднення рішення на офіційному сайті Стовбино-Долинської сыльської ради або в інший можливий спосіб;
надання копії даного рішення Новосанжарському відділенню ПОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області в установлений законодавством термін.
Рішення Стовбино-Долинської сільської ради сьомого скликання від 20.12.2016 року  «Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Стовбино-Долинської сільської ради» » визнати таким, що втратило чинність.
5. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Сільський голова Л.О.Нестор

до рішення тридцять другої сесії
Стовбино-Долинської сільської ради сьомого
скликання  від 27.06.2018 року

про акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів

Розділ І. Платники податку
             Платниками податку є особи - суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів

Розділ ІІ. Об'єкти оподаткування
            Об'єктами оподаткування є операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

Розділ ІІІ. База оподаткування
             Базою оподаткування є вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі.
До підакцизних товарів належать:
спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво;
тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну;
нафтопродукти, скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, паливо моторне альтернативне;
автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб i більше, транспортні засоби для перевезення вантажів;
електрична енергія.

Розділ ІV. Ставки податку
           Для підакцизних товарів, реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі, ставки податку встановлюються за рішенням селищної ради у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.
Розділ V. Податковий період та строк сплати
          Датою виникнення податкових зобов’язань щодо реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок, - є дата надходження оплати за проданий товар.
          Сплата податку при реалізації суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
          Суми податку перераховуються до бюджету суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації за місячний податковий період.
         Особа - суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів.

Секретар сільської ради                                                       Л.П.Шарай