Секретар сільської ради - Шарай (Кайсін) Людмила Павлівна

Секретар сільської ради Шарай (Кайсін) Людмила Павлівна, народилася 18 жовтня 1963 року в с.Перший Лиман Решетилівського району Полтавської області.

З 1971 до 1979 року навчалася в Першолиманській восьмирічній школі, в 1979 - 1982 роках – в Лубенському сільськогосподарському технікумі бухгалтерського обліку Полтавської області.

Після його  закінчення прийнята на посаду бухгалтера колгоспу «Пам»ять Леніна» Решетилівськуого району Полтавської області.

В 1983 році вступила на заочне відділення до Полтавського сільськогосподарського інституту на факультет «Економіка і організація  сільськогосподарського виробництва», який закінчила в грудні 1988 року.

З липня 1984 року  до лютого 1985 року працювала в колгоспі «Шлях Ілліча» Новосанжарського району Полтавської області на посаді економіста.

В лютому 1985 року була обрана головою профспілкового комітету цього ж господарства, де працювала до травня 1987 року.

З березня до листопада 1989 року працювала бухгалтером колгоспу «Шлях Ілліча» Новосанжарського району.

З травня 1992 до вересня 1994 року – секретар Стовбино-Долинської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

З 1994 до 1997 року – інвалід ІІ групи загального захворювання.

З лютого 1998 року  по даний час -  секретар  Стовбино-Долинської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

Одружена. Чоловік, Шарай В.А., 1955 р.н. -  голова СФГ «Шрай» Новосанжарського району Полтавської області. Має двох дітей : сина, Давиденка  Олександра Олександровича , 1987 р.н.та дочку, Шарай Анастасію Володимирівну, 1989 р.н.