В результаті виборів 25 жовтня 2015 року депутатами Стовбино-Долинської сільської ради обрано

1. По виборчому округу № 1 – Кобу Тетяну Іванівну, 1974 року народження, освіта повна загальна середня, жительку с. Стовбина Долина Новосанжарського району Полтавської області, завідуючу Стовбино-Долинським поштовим відділенням зв»язку , позапартійну.
  2. По виборчому округу № 2 –  Писаренко Ірину Миколаївну, 1970 року народження, освіта базова вища, жительку с. Стовбина Долина Новосанжарського району Полтавської області, заступника голови ФГ «Писаренка В.І.» , позапартійну.
  3. По виборчому округу № 3 – Кондратенка Володимира Володимировича  1969 року народження, освіта повна загальна середня, жителя с. Стовбина Долина Новосанжарського району Полтавської області, зайнятого в особистому селянському господарстві, позапартійного.
  4. По виборчому округу № 4 – Кобу Володимира Михайловича, 1960 року народження, освіта повна загальна середня, жителя с. Стовбина Долина Новосанжарського району Полтавської області, приватного підприємця , позапартійного.
  5. По виборчому округу № 5 – Долішняк Світлану Анатоліївну, 1972 року народження, освіта базова вища, жительку с. Стовбина Долина Новосанжарського району Полтавської області, директора КП «Стовбино-Долинське» , позапартійну.
  6. По виборчому округу № 6 –  Коломоєць Андрія Івановича, 1988 року народження, освіта повна вища, жителя с. Коби Новосанжарського району Полтавської області, директора  Стовбино-Долинського навчально-виховного комплексу, позапартійного.
  7. По виборчому округу № 7 –  Маслака Миколу  Івановича , 1961 року народження, освіта повна вища, жителя с. Коби Новосанжарського району Полтавської області, голову СФГ «Маслак» , позапартійного.
  8. По виборчому округу № 8 – Харченко Надію Леонідівну, 1959 року народження, освіта повна середня, жительку с. Стовбина Долина Новосанжарського району Полтавської області, акушера Стовбино-Долинської АСМ, позапартійну.
  9. По виборчому округу № 9 –  Давиденка Геннадія Юрійовича, 1969 року народження, освіта повна загальна середня, жителя с. Стовбина Долина Новосанжарського району Полтавської області, тимчасово не працюючого, позапартійного.
  10. По виборчому округу № 10 – Шарай Людмилу Павлівну, 1963 року народження, освіта повна вища, жительку с. Стовбина Долина Новосанжарського району Полтавської області, секретаря Стовбино-Долинської сільської ради, позапартійну .
  11. По виборчому округу № 11 –  Голуб Любов Миколаївну, 1967 року народження, освіта повна загальна середня, жительку с. Давидівка Новосанжарського району Полтавської області, зайняту в особистому селянському господарстві, позапартійну.
  12. По виборчому округу № 12 – Чобу Наталію Миколаївну, 1962 року народження, освіта повна загальна середня, жительку с. Грекопавлівка Новосанжарського району Полтавської області, пенсіонерку,  позапартійну.